Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Uklízeč/-ka - dpp/dpč

Uklízeč/-ka - dpp/dpč

11.05.2018

Společnost Narmina Shpatenkova hledá nové zaměstnance na pozici Uklízeč/-ka - dpp/dpč v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel Narmina Shpatenkova
Adresa pracoviště Hradec Králové
GEO: 50.209426, 15.832626
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 85 Kč
Nabízený plat je pro profesi uklízeč podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

UKLÍZEČ/-KA - DPP/DPČ
- Dohoda o provedení práce nebo DPČ, v případě oboustranné spokojenosti možnost pracovní smlouvy; jedná se o zkrácený úvazek na cca 10 hod. týdně především odpoledne; nástup možný ihned
- Náplň práce: úklid kancelářských a provozních prostor
- Požadujeme: min. základní vzdělání, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost
- V případě zájmu volejte na tel.: 775 036 976 (pí. Shpatenkova)

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422498816

Další nabídky práce společnosti Narmina Shpatenkova

Další nabídky práce v lokalitě Hradec Králové »