Shade

Agentka.cz Vsetín  Zkušební střelci

Zkušební střelci

12.05.2018

Společnost INDET SAFETY SYSTEMS a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Zkušební střelci v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel INDET SAFETY SYSTEMS a.s.
Adresa pracoviště Bobrky 462
755 01 Vsetín
GEO: 49.363666, 17.9572179
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

OČEKÁVÁME:
• SO, ÚSO vzdělání (výhodou elektro, strojní zaměření)
• orientace ve výkresové dokumentaci (čtení výkresů)
• znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
• samostatnost a aktivní přístup k práci
• řidičský průkaz sk.B
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• příprava testů (pájení, měření el. odporu, zalaborování testovaných produktů do přípravků a zkušebního zařízení)
• testování a vyhodnocování (práce s PC, technickou dokumentací a se speciálními programy pro výpočet a vyhodnocení prováděných testů)
• čištění a údržba (manuální čistění zkušebních zařízení dle postupů)
NABÍZÍME:• práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
• dotované stravování/stravenky – příspěvek zaměstnavatele ve výši 55 %
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• výhodné tarify T-Mobile, úrazové připojištění
• systém zaměstnaneckých výhod Cafeteria Benefity Café

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422610688