Agentka.cz Plzeň  Pracovníci poštovní přepravy / pracovníci třídění balíkových zásilek

Pracovníci poštovní přepravy / pracovníci třídění balíkových zásilek

12.05.2018

Společnost Česká pošta, s.p. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci poštovní přepravy / pracovníci třídění balíkových zásilek v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Česká pošta, s.p.
Adresa pracoviště Skladová 2483
326 00 Plzeň
GEO: 49.7262924, 13.409021
Úvazek třísměnný provoz
Plat 21 000 až 25 500 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Výběrové řízení proběhne dne 5.6.2018 v 10:00 v zasedací místnosti 417, Plzeň, Kaplířova 7.

Náplň práce:
- vykládka / nakládka poštovního materiálu (balíkových zásilek)
- následné zpracování zásilek (manipulace, třídění - ruční i strojní)
- práce v 3-směnném provozu, převaha noční směn

Požadavky: čistý TR, fyzická zdatnost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, na kulturu, rekreace a další

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 605 225 382
Robert Czernek

ID nabídky:  422652416