Agentka.cz Olomouc  Promotér/ka sportovních a zábavných atrakcí

Promotér/ka sportovních a zábavných atrakcí

05.07.2018

Společnost GEMARE GROUP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Promotér/ka sportovních a zábavných atrakcí v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel GEMARE GROUP s.r.o.
Adresa pracoviště Horní lán 1196
779 00 Olomouc
GEO: 49.575165, 17.230978
Úvazek neurčeno
Plat 100 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Pracoviště: Horní lán č.p. 1196/9, Olomouc. Realizace akcí po celé ČR i SR. Odjezd z místa Olomouc.
Společnost Gemare group s.r.o. hledá na exponované termíny promotéry/ky. Možná dlouhodobá spolupráce. Akce míváme téměř každý den v týdnu, top jsou víkendy.

NÁPLŇ PRÁCE:
Obsluha sportovních a zábavných atrakcí na pořádaných firemních akcích, komunikace s klienty a dohled nad danými atrakcemi (viz www.gemareagency.cz, www.zabavneatrakce.cz).
Odjezd vždy z Olomouce z našeho skladu na danou akci, která je vždy zaslána předem produkcí. Příjezd na akci, příprava atrakcí a po dobu akce dohled nad atrakcemi. Po akci se atrakce zabalí, naloží do auta o odjíždí zpět do Olomouce.
Atrakce promotéři nepřipravují do aut, ty jsou vždy nachystány předem skladníky. Taktéž auta jsou předána natankovaná, pouze si vyzvednou klíče.
Akce jsou zasílány průběžně všem promotérům na jejich email, kde si můžou vybírat termíny a hlásit se pak zpětně produkci. Komunikace je po mailech, případně na profilu Gemare produkce, který lze najít na FB. Na tomto profilu jsou produkční neustále.

POŽADUJEME:
Komunikativnost, zodpovědnost, příjemný vzhled, určitou fyzickou zdatnost, kladný vztah k dětem, časovou flexibilitu.
Práce vhodná jak pro muže, tak ženy, a to od požadovaného věku 18 let.
VÝHODOU, nikoli podmínkou řidičský průkaz.
NABÍZÍME: plat od 100 Kč/hod od výjezdu po příjezd, vyplaceno vždy k 15. dalšího měsíce. Odborné zaškolení, zajímavou a netradiční práci v příjemném kolektivu.
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422653440