Shade

Agentka.cz Nové Město nad Metují  Dělník/-ice do výroby

Dělník/-ice do výroby

13.05.2018

Společnost MARINE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník/-ice do výroby v lokalitě Nové Město nad Metují.

Zaměstnavatel MARINE s.r.o.
Adresa pracoviště Náchodská 2107
549 01 Nové Město nad Metují
GEO: 50.3562583, 16.1329915
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: montáž hliníkových člunů, šroubování, vrtání, nýtování vzduchovým nářadím, sestavování dílů, částečně i jednodušší truhlářské práce.

Požadavky: vzdělání - výuční list (strojní zámečník nebo příbuzný obor výhodou), manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci.

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravu, odměny, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, firemní akce, školení.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: volnemisto@marine.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422778624