Shade

Agentka.cz Jaroměř  Nákupčí / fakturant/-ka

Nákupčí / fakturant/-ka

13.05.2018

Společnost Luboš Kosinka hledá nové zaměstnance na pozici Nákupčí / fakturant/-ka v lokalitě Jaroměř.

Zaměstnavatel Luboš Kosinka
Adresa pracoviště Náchodská 118
551 01 Jaroměř
GEO: 50.3641605, 15.9338622
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 100 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi fakturant podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Polština - Pasivní
Práce s PC

Další informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zodpovědnost za řízení internetových obchodů (nákup i prodej); nakupovat tak, aby zboží přicházelo ve smluvených termínech; komunikace s jednotlivými dodavateli a zákazníky; vyjednávat obchodní podmínky; vyhledávání nových dodavatelů; řešení zákaznických otázek spojených s dodávkami zboží; předvídat a předcházet případným stížnostem a nepříjemným zákaznickým situacím; práce s FS POHODA, fakturace s FS Pohoda.

Požadavky: zkušenosti z obchodu a nákupu; uživatelská znalost práce s výpočetní technikou; odpovědnost, spolehlivost a pečlivost; základní znalost AJ a PJ; flexibilita; ochota učit se novým věcem; dobré komunikační schopnosti; rychlé psaní na PC.

Zaměstnavatel nabízí: příjemné pracovní prostředí a kolektiv; příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji; možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst; velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: prace@eoshop.cz

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  422781696