Shade

Agentka.cz Jaroměř  Obchodní zástupce/-kyně

Obchodní zástupce/-kyně

13.05.2018

Společnost Luboš Kosinka hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce/-kyně v lokalitě Jaroměř.

Zaměstnavatel Luboš Kosinka
Adresa pracoviště Náchodská 118
551 01 Jaroměř
GEO: 50.3641605, 15.9338622
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 100 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Polština - Pasivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.

Náplň práce: obchodní jednání a komunikace se zákazníky; aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí; spolupráce s obchodním týmem; konzultace, prezentace, tvorba cenových nabídek; aktivní práce z kanceláře tak z terénu.
Začátek asi bude náročnější, neboť začínáte budovat síť svých dalších klientů, po zapracování pak od firmy dostanete databázi již vytvořených zákazníků.

Požadavky: zkušenosti z obchodu a nákupu; min. SŠ vzdělání; vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti; reprezentativní vystupování; zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita; vysoké pracovní nasazení a loajálnost; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; ochota cestovat; znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint); základní znalost AJ a PJ; uživatelská znalost práce s výpočetní technikou.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí úspěšné české společnosti; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; možnost vzdělávat se, jak v produktech, tak ve svých dovednostech; flexibilní pracovní dobu; samozřejmostí je mobilní telefon s neomezeným tarifem; firemní notebook; velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: prace@eoshop.cz

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  422783488