Shade

Agentka.cz Vsetín  Referenti osobní dopravy

Referenti osobní dopravy

16.05.2018

Společnost ČSAD Vsetín a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Referenti osobní dopravy v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel ČSAD Vsetín a.s.
Adresa pracoviště Ohrada 791
755 01 Vsetín
GEO: 49.3285426, 18.0006751
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 29 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

REFERENTI OSOBNÍ DOPRAVY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání, velmi dobrou znalost MS Office, OS Windows, řidičské oprávnění skupiny B, základní znalost AJ.
NÁPLŇ PRÁCE: Znalost problematiky veřejné osobní dopravy (není podmínkou), příprava a zpracování jízdních řádů, příprava a zpracování dat pro odbavovací strojky, ekonomika provozu osobní dopravy, řídící a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, týmová práce.
NABÍZÍME: příspěvek na PF a ŽP od zaměstnavatele, týden dovolené navíc, příspěvky na lázeňskou péči
PRVNÍ KONTAKT na e-mail: prace@csadvs.cz - do předmětu e-mailu vepište " Referent OD"

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  422805760

Další nabídky práce společnosti ČSAD Vsetín a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Vsetín »