Shade

Agentka.cz Otrokovice  Provozní elektrikáři

Provozní elektrikáři

13.05.2018

Společnost G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní elektrikáři v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Objízdná 1628
765 02 Otrokovice
GEO: 49.203419, 17.518241
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikáři podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce: Oprava a údržba vulkanizačních lisů

Požadavky: zkouška z vyhlášky 50/1978sb

Zaměstnanecké výhody: 13 a 14 plat, stravenky

již byla obsazena."

ID nabídky:  422861568

Další nabídky práce společnosti G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Otrokovice »