Shade

Agentka.cz Černá Hora  Průvodce lesní MŠ

Průvodce lesní MŠ

27.06.2018

Společnost LMŠ Permoník hledá nové zaměstnance na pozici Průvodce lesní MŠ v lokalitě Černá Hora.

Zaměstnavatel LMŠ Permoník
Adresa pracoviště Skleníky 572
679 21 Černá Hora
GEO: 49.4179947, 16.5681647
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 12 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Částečný pracovní úvazek 0,6 (24 hodin týdně) - 12.000 Kč měsíčně, případně dohoda o provedení práce v rozsahu 6-20 hodin týdně (dle dohody) - odměna 100 Kč/hod.
Náplň práce: přímá práce s dětmi ve věku 2,5 - 7 let (skupina do počtu 16 dětí); vytváření pedagogické koncepce, programové náplně a pomůcek; komunikace s rodiči; organizování akcí LMŠ a propagace LMŠ.
Požadujeme: pracovní zkušenosti s vedením dětského kolektivu předškolního věku; schopnost práce s dětmi venku za každého počasí; orientaci či přímo vzdělání v oblasti environmentální výchovy; pozitivní přístup k dětem a životnímu prostředí; kladný vztah či zkušenost s alternativními pedagogickými směry (Waldorfská a Montessori pedagogika, intuitivní pedagogika, koncept Respektovat a být respektován); obětavost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup při tvorbě a udržování zázemí LMŠ, vlastní iniciativu a nápady v souvislosti s provozem LMŠ. Výhodou odborná kvalifikace pro výkon činnosti učitele MŠ
Nabízíme: zajímavou, pestrou a samostatnou tvůrčí práci s využitím vlastní kreativity; možnost osobního i profesního rozvoje a růstu; možnost dalšího vzdělávání; příjemné pracovní prostředí v přírodě, nástup možný ihned.
Více informací o LMŠ Permoník na www.lmspermonik.cz
První kontak mailem.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 702 866 578
Petra Chovancová

ID nabídky:  422876160