Shade

Agentka.cz Ostrava  Manažer/ka vozového parku

Manažer/ka vozového parku

13.05.2018

Pracovní agentura TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Manažer/ka vozového parku v lokalitě Ostrava.

Agentura TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Další nabídky této agentury »
Adresa Alejnikovova 3184
700 30 Ostrava
GEO: 49.7920095, 18.2431667
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracoviště: Alejnikovova 3184/5a, Ostrava - Zábřeh
Kontakt: e-mailem

Nabízíme:
- Finanční ohodnocení 30 000,- - 40 000,- HM
- Služební auto k soukromým účelům, telefon, notebook
- Možnost získat odměnu "Zaměstnanec týdne" ve výši 10 000,-
- Možnost profesního růstu v rámci firmy

Potřebné kompetence:
- Technický duch
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Časová flexibilita (možnost výjezdů k nehodám)
- Schopnost organizace úkolů i času
- Výborné komunikační schopnosti (komunikace se zaměstnanci)

Pracovní náplň
- Zodpovědnost za vozový park (nákup nových aut, technický stav, dokumentace, pojištění, STK, emise, atd.)
- Občasné výjezdy k nehodám
- Komunikace s pojišťovacím makléřem, řešení pojistných událostí
- Koordinace práce automechanika
- Objednávky náhradních dílů, provozních kapalin
- Související administrativa

Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek pracovní doby, notebook a mobilní telefon, služební auto i k soukromým účelům, možnost získat odměnu "zaměstnanec týdne" ve výši 10.000 Kč

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 734 684 433
Markéta Polková

ID nabídky:  422885376