Agentka.cz Praha  SALES SUPPORT, alespoň 25 hod/týden, 14-24 000 Kč/měsíc

SALES SUPPORT, alespoň 25 hod/týden, 14-24 000 Kč/měsíc

15.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SALES SUPPORT, alespoň 25 hod/týden, 14-24 000 Kč/měsíc v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dočasný
Plat 14 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Jste student/ka VŠ a ovládáte Aj i MS Office na dobré úrovni. Máte analytické myšlení, příjemné vystupování a zvládnete komunikaci s vysoce postavenými managery a zákazníky? V současné době obsazujeme pozici SALES SUPPORT alespoň na 25 hod/týden.

Náplň práce:
- administrativní podpora IT Sales oddělení
- příprava kalkulací a cenových návrhů pro zákazníky
- tvorba objednávek
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- monitoring a kontrola harmonogramu probíhajících aktivit
- kontrola interních procesů
- reporting

Pracovní doba: 25 - 40hod/týden (dlouhodobá spolupráce)

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4 (v blízkosti metra Chodov)

Mzda: 14 000 Kč/měs (při úvazku 25 hod/týden), až 24 000 Kč/měs (při úvazku 40hod/týden)

- příspěvek na stravování
- využití AJ
- možnost flexibilní pracovní doby
- moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423002368