Agentka.cz Praha  VÝROBNÍ OPERÁTOR, reálná mzda až 33 000 Kč/měs.

VÝROBNÍ OPERÁTOR, reálná mzda až 33 000 Kč/měs.

15.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR, reálná mzda až 33 000 Kč/měs. v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 22 100 až 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Hledáte práci ve výrobě? Zajímá Vás pozice Operátor výroby, dělník nebo montážník?

U nás nepotřebujete ŽÁDNOU PRAXI a pracovat budete v naprosto ČISTÉM A BEZPRAŠNÉM PROSTŘEDÍ!

Jaká je náplň práce?
* obsluha výrobní linky, která vyrábí léky
* zapisování výrobní dokumentace
* zajištění chodu linku - příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce

Práce je vhodná JAK PRO MUŽE, TAK I PRO ŽENY!

Směnný provoz dle Vašich preferencí - 3. směnný (od pondělí - pátku) nebo nepřetržitý provoz (po - neděle, celkem odpracujete maximálně 16 směn v měsíci).

Kolik si reálně vyděláte?
Ve zkušební době: 26 000 Kč/měs. - 28 000 Kč/měs.
Po zkušební době: 27 000 Kč/měs. - 33 000 Kč/měs.

NAVÍC: teplé obědy za 30 Kč; příspěvek na ubytování v celkové výši 36 000 Kč, 10 000 Kč na kartě benefitů (ke koupi lítačky, kulturních zážitků, ale i dalších benefitů); 1 týden dovolené navíc

Lokalita: Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

* VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy měsíčně ihned od data nástupu
* NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
* příplatky za třísměnný provoz 2 400 Kč nebo za nepřetržitý provoz 6 000 Kč
* PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ ve výši 6 000 Kč/měs po dobu 6ti měsíců (v případě stěhování za prací)
* 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
* OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
* nárok na FLEX PROGRAM (kulturní vyžití, lítačka,...) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423004160