Agentka.cz Praha  ELEKTROINŽENÝR/REVIZNÍ TECHNIK - až 40 000 Kč/měs.

ELEKTROINŽENÝR/REVIZNÍ TECHNIK - až 40 000 Kč/měs.

15.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ELEKTROINŽENÝR/REVIZNÍ TECHNIK - až 40 000 Kč/měs. v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 35 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C1 - aktivně
Angličtina - B1 - středně pokročilý

Máte zkušenosti na pozici ELEKTROINŽENÝR popř. REVIZNÍ TECHNIK z výrobního podniku a chcete se přesunout do prostředí zajímavé mezinárodní společnosti?
Nebo jste vystudoval/a vysokou školu se zaměřením na elektro a chcete pracovat v kolektivu zkušených zaměstnanců?

Pokud Vám nechybí chuť pracovat a máte platnou vyhlášku 50 §9, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici REVIZNÍ TECHNIK - revize výrobních zařízení.

Náplň práce:
* Pravidelné revize a zkoušky výrobního zařízení
* Školení vyhlášky 50/1978
* Posuzování investičních projektů a energetické náročnosti
* Správa smluv a činností externích dodavatelů (v oblasti elektro)
* Optimalizace nákladů, hospodaření s energiemi (nákup, spotřeba, výkaznictví)
* Zajišťování certifikace ISO 50001

Lokalita: Praha 10

* 5 týdnů dovolené
* 5 sick days
* kvartální a roční bonusové ohodnocení
* příspěvek na stravné a MHD
* příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423006464