Agentka.cz Praha  SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ výrobních linek, až 33 000Kč/měs.

SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ výrobních linek, až 33 000Kč/měs.

15.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ výrobních linek, až 33 000Kč/měs. v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 28 200 až 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi údržbář nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C1 - aktivně

Další informace

Zajímají Vás stroje?
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby?

Máme pro Vás nabídku pozice SEŘIZOVAČ/ ÚDRŽBÁŘ v čistém a bezprašném prostředí se mzdou po zaučení min. 32 500 Kč/měs.!

NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI!

Jaká je náplň práce?
* údržba strojů (výrobní linky) a zařízení
* servis strojů, zjišťování poruch, provádění oprav
* ruční opracovávání strojních součástí
* práce s výrobní dokumentací
* preventivní údržby a opravy a s tím spojená evidence

Třísměnný (6-14, 14-22, 22-6) případně nepřetržitý provoz (6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00).
Lokalita: Praha 10

Jaká je reálná mzda na této pozici?
Nástupní mzda 28 200 Kč.
Až 10% výkonnostní pravidelný měsíční bonus ihned od data nástupu.
Směnový příplatek až 3 500 Kč.

* VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši 10% z hrubé mzdy ihned od nástupu
* NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
* příplatky za odpolední a noční směny
* jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
* OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
* nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době
* BEZPRAŠNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
* Až 5 dní sick days (volno v případě nevolnosti)

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423009792