Shade

Agentka.cz Praha  Finanční účetní - možnost růstu

Finanční účetní - možnost růstu

15.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Finanční účetní - možnost růstu v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní nadprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Hledáte dlouhodobost a možnost růstu? Máte nejenom dobrou teoretickou znalost, ale také prokazatelnou praxi v účetnictví? Nezaleknete se komunikace v angličtině a chcete se učit něco nového? Baví Vás zodpovídat si samostatně za širokou účetnéí agendu? Chcete být součástí menšího přátelského týmu a známé obchodní společnosti, která mimo perspektivní budoucnosti nabízí i občasnou možnost cestování?

Máme Vám co nabídnout!

Na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ bude Vaše náplň práce:

- měsíční a roční uzávěrkové operace
- kontrola a příprava podkladů pro audit a daňová přiznání
- komunikace s odběrateli a dodavateli
- komplexní operace s účetními doklady
- administrativní činnost
- občasné cesty do zahraničí

- nadstandardní platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- možnost home office (1 den týdně)
- individuální zdravotní péče
- jazykové kurzy
- odborné kurzy a školení
- pružná pracovní doba
- stravování na pracovišti

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 242 456 400
Grafton Recruitment

ID nabídky:  423023104