Agentka.cz Bludov  Elektro projektant/ka, elektro konstruktér/ka pro průmyslovou automatizaci

Elektro projektant/ka, elektro konstruktér/ka pro průmyslovou automatizaci

16.05.2018

Společnost IMVDesign s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektro projektant/ka, elektro konstruktér/ka pro průmyslovou automatizaci v lokalitě Bludov.

Zaměstnavatel IMVDesign s.r.o.
Adresa pracoviště Lázeňská 557
789 61 Bludov
GEO: 49.9427562, 16.9179962
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň:
Samostatné zpracování elektroprojektů z oblasti průmyslové automatizace s PLC, průmyslovými roboty, servopohony a lasery pro různá odvětví průmyslu.
Návrh a nakreslení schéma zapojení automatizační úlohy.
Uvádění zařízení do provozu a oživení aplikace.
Diagnostika a servis řídicích systémů průmyslové automatizace a elektrických pohonů.

Požadavky:
Základní znalost automatizační techniky.
Schopnost samostatného úsudku při návrhu.
Orientace v reálném zapojení, schopnost měřit a vyhledávat poruchy v elektrické instalaci.
Zkušenost s prací s CAD programy pro projektování v elektrotechnice (např. EPLAN, ELCAD, Solid Works Electrical) vítána.
Jazykové znalosti: AJ nebo NJ - schopnost číst a rozumět technickým dokumentům.
Pokročilé znalost práce s PC, ovládání produktů Microsoft Office.
ŘP "B".
Časová flexibilita.

Osobní charakteristika:
Dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota cestovat v rámci České republiky i zahraničí, ochota vzdělávat se v daném oboru, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
Práci v perspektivním oboru se špičkovou technikou
Práci pro významné klienty z oblasti průmyslu
Vysokou míru samostatnosti a seberealizace
Odborné školení & vzdělávání

Kontakt: e-mailem, osobně PO-PÁ 8-15.00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  423107840