Shade

Agentka.cz České Budějovice  Lektor dalšího vzdělávání

Lektor dalšího vzdělávání

16.05.2018

Společnost Attavena, o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Lektor dalšího vzdělávání v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Attavena, o.p.s.
Adresa pracoviště Husova tř. 622
370 05 České Budějovice
GEO: 48.979047, 14.457216
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 24 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi lektor průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
• výuka základních a pokročilých dovedností práce s PC, programy MS Office, internet a obecně praktické využití PC v osobním i pracovním životě
• podíl na přípravě obsahu a metod vzdělávacích aktivit.
Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání, zkušenosti se vzděláváním dospělých výhodou
• výbornou znalost Windows, MS Office a internetu,
• ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka,
• organizační a komunikační dovednosti,
• tvůrčí přístup a chuť učit se nové věci,
• příjemné vystupování, empatii – zejména schopnost vnímat potřeby a specifika klientů,
• pružnost v pracovním nasazení.
Nabízíme:
• práci v menším tvůrčím týmu,
• podporu osobního a profesního růstu,
• spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl,
• úvazek v rozsahu 0,70 až 1,00, rozvržení pracovní doby dohodou
• mzdu od 24 000 Kč při úvazku 1,0
Máte-li o pozici zájem, pošlete nám prosím:
1) strukturovaný životopis
2) vaše motivační video

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423121408