Agentka.cz Bitozeves  Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí

Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí

18.08.2018

Společnost Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí v lokalitě Bitozeves.

Zaměstnavatel Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 1060
438 01 Bitozeves
GEO: 50.3735348, 13.5855101
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 80 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní

místo výkonu práce: Tatinná 60, Bítozeves - Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems
nástup ihned
náplň práce: vedení chodu výrobní firmy, jednání na nejvyšší úrovni.
Specifikace: AJ a NJ - rodilý mluvčí, praxe na pozici Plant Managera v automotive společnosti, zkušenost vést jednání v AJ a NJ, zkušenost vést firmu, která má více jak 1500 lidí
kontakt:734791327, e-mail: ales.zajic@yfai.com
osobně na personálním oddělení Yanfeng výše uvedená adresa, tel. 734791327, ales.zajic@yfai.com

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 734 791 327
Aleš Zajíc

ID nabídky:  423139328