Shade

Agentka.cz Kolín  Probační asistent

Probační asistent

16.05.2018

Společnost Probační a mediační služba hledá nové zaměstnance na pozici Probační asistent v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel Probační a mediační služba
Adresa pracoviště Politických vězňů 109
280 02 Kolín
GEO: 50.0263692, 15.1993337
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 17 360 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

První kontakt:
Erbenová Helena Ing., tel.: 734 362 965, v prac. dny 13 - 15 hod,
e-mail: herbenova@pms.justice.cz.

Náplň práce:
- Konzultace s klienty a s tím související administrativní činnosti
- Návštěvy rodin klientů
- Komunikace se spolupracujícími institucemi

Požadujeme:
- Minimálně ukončené středoškolské studium humanitního směru, možno i vyšší vzdělání
- Dosažený věk min. 21 let, trestní bezúhonnost
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- Znalost práce na PC, komunikační dovednosti
- Flexibilita, ochota se vzdělávat, spolehlivost a důslednost

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní zdravotního volna
- studijní volno
- stravenky
- pružná pracovní doba
- přátelské a podporující pracovní prostředí

Platové podmínky:
- 9. platová třída dle přílohy č. 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- Není vyloučeno případné prodloužení prac.smlouvy

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním os.údajů dle zák. č. 101/2000 Sb. zasílejte nejpozději do 23.5.2018 do 13 hod. na e-mail: herbenova@pms.justice.cz. Předpokládaný termín výběrového řízení je 25.5.2018.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423159552