Shade

Agentka.cz  Oční optik - Rokycany

Oční optik - Rokycany

30.05.2018

Společnost Optik House, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Oční optik - Rokycany v lokalitě .

Zaměstnavatel Optik House, s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Jsme Vaše optika, stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející česká společnost. Stavíme na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům ve všech našich stávajících 50ti pobočkách v České republice. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní zákaznický servis.

Do naší značkové prodejny v Rokycanech hledáme novou posilu na pozici Oční optik/čka.

Požadujeme:
• Vzdělání v oboru oční optik nebo adekvátní praxi
• Komunikativnost, vstřícnost, spolehlivost
• Příjemné a milé vystupování

Pracovní náplň:
• Spolupráce s optometristou a řešení široké škály klientských případů
• Zodpovědnost za celkový chod prodejny
• Poskytování poradenství zákazníkům
• Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

Nabízíme:
• Silné zázemí stabilní české společnosti
• Práci od pondělí do pátku - víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
• Velkou podporu na počátku spolupráce
• Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program
• Zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí prodejny
• Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423161600