Shade

Agentka.cz Prostějov  Pomocná síla do kuchyně

Pomocná síla do kuchyně

16.05.2018

Společnost MAR - REST s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocná síla do kuchyně v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel MAR - REST s.r.o.
Adresa pracoviště nám. T. G. Masaryka 123
796 01 Prostějov
GEO: 49.472438, 17.1113734
Úvazek turnusové služby
Plat 80 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocná síla podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Nástup možný ihned. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě pan Pilka tel.: 603 482 553.
Požadavky: praxe v kuchyni velkou výhodou, dochvilnost, pracovitost, zdravotní průkaz.
Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, obsluha automatické myčky nádobí, příprava zeleniny.
Nabízíme: střídání krátkého, dlouhého týdne, možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo dohodu (vhodné jako přivýdělek) - dle domluvy.
Pracoviště: nám. T. G. Masaryka 17, Prostějov

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423196416

Další nabídky práce společnosti MAR - REST s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Prostějov »