Shade

Agentka.cz Držovice  Prodavač/ka, pokladní

Prodavač/ka, pokladní

16.05.2018

Společnost JMS Servisní CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka, pokladní v lokalitě Držovice.

Zaměstnavatel JMS Servisní CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Konečná 452
796 07 Držovice
GEO: 49.4823976, 17.1281567
Úvazek turnusové služby
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Životopisy zašlete na e-mail prostejov@papirnictviplus.cz do 14.6.2018.
Pro prodejnu Papírnictví+ hledáme prodavačky/pokladní. Požadujeme: samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, ochotu poradit zákazníkovi, práce s pokladnou.
Náplň práce: prodej zboží, práce na pokladně, příjem, kontrola a cenění zboží, úklid prodejny a zázemí pro zaměstnance, inventury, vystavení zboží do regálů.
PP na dobu určitou 1 rok. PD: Po-Ne střídání krátkého a dlouhého týdne v rozmezí 9:00-20:00 hod. Místo výkonu práce: OC Arkáda, Konečná 23, Držovice

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423210752

Další nabídky práce společnosti JMS Servisní CZ s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Držovice »