Shade

Agentka.cz Kolín  Obsluha CNC stroje

Obsluha CNC stroje

16.05.2018

Společnost ELMTRADE SE hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha CNC stroje v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel ELMTRADE SE
Adresa pracoviště Havlíčkova 918
280 02 Kolín
GEO: 50.01508, 15.2211014
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

První kontakt:
Literová Martina, tel.: 734 311 226,
osobně: v pracovní dny 7:00 - 15:00 hod, Havlíčkova 918, Kolín IV.

Náplň práce: práce na CNC strojích (ohraňovací lis).

Pracovní doba: 5:45 - 14:15 hod a 14 - 22 hod.

Požadavky: pracovitost a pečlivost, praxe výhodou.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423255552

Další nabídky práce společnosti ELMTRADE SE

Další nabídky práce v lokalitě Kolín »