Shade

Agentka.cz Veselí nad Moravou  Skladník/ce - údržbář

Skladník/ce - údržbář

16.05.2018

Společnost AQUATRADING s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/ce - údržbář v lokalitě Veselí nad Moravou.

Zaměstnavatel AQUATRADING s.r.o.
Adresa pracoviště Kollárova 969
698 01 Veselí nad Moravou
GEO: 48.946173, 17.3878909
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracoviště: Kollárova 969, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadujeme: spolehlivost, slušné jednání, musíte se umět dorozumět česky nebo slovensky, praxe na podobné pozici výhodou.
Náplň práce: manuální práce ve skladu, skládání zboží do regálů, komunikace se zákazníky, výdej zboží zákazníkům, chystání zboží pro expedici, údržba areálu firmy (sekání trávy, drobné opravy, v zimě úklid sněhu), práce v týmu 3-4 pracovníků. Podnikové stravování.
. Kontakt na mail: katerina.vranova@aquatrading.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423260416

Další nabídky práce společnosti AQUATRADING s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Veselí nad Moravou »