Shade

Agentka.cz Praha  Administrativní podpora obchodního týmu

Administrativní podpora obchodního týmu

20.05.2018

Společnost Tech Data Distribution, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní podpora obchodního týmu v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa pracoviště Líbalova 2348
149 00 Praha
GEO: 50.030161, 14.5083137
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kont. os.: Klára Löblová, tel.:734 417 277, e-mail: klara.loblova@techdata.com

Náplň práce:
- Komunikace se zakázníky, zejména po telefonu a e-mailu
- Administrace objednávek v SAP
- Ověřování dostupnosti zboží, poskytování základních informací o produktech
- Úzká spolupráce s kolegy z obchodního oddělení

Předpoklady:
- Prozákaznický přístup a komunikační dovednost
- Spolehlivost a pečlivost
- Dokončené středoškolské vzdělání
- Vítáme zájem o IT produkty a předchozí zkušenost (není podmínkou)

Benefity: Stravenky, Sick days, Dny dovolené navíc, Multisport karta

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 734 417 277
Klára Löblová

ID nabídky:  423269120