Agentka.cz Praha  Testování super moderních technologií (vlaky, průmysl)

Testování super moderních technologií (vlaky, průmysl)

17.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Testování super moderních technologií (vlaky, průmysl) v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 40 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Hledáme nadšence do testování! U nás nebudete testovat žádné nudné bankovní produkty, ale věci, které reálně mění způsob toho, jakým cestujeme! Láká Vás prostředí rychlých vlaků, moderního průmyslu a R&D prostředí? Rádi si ošaháte výsledky své práce?

Chcete testovat zařízení pro železnice? Zkoušet funkčnost PLC zařízení sloužících pro automatizaci ve výrobě? Testovat vlastnosti dotykových panelů?
Baví Vás hardware ve spojení s elektronikou?

Špičková firma hledá pro své vývojové oddělení průmyslových řídících systémů uchazeče na pozici Tester.
Na límečky si u nás nepotrpíme, spíše nás zajímá, jakým způsobem člověk pracuje - u nás dostane velkou volnost a pdoporu.

Vaším úkolem bude:

- Ověřování funkčnosti SW pro HW
- Návrh testovacích scénářů dle specifikací produktu
- Reportování výsledků a komunikace s vývojáři
- Komunikace s týmy v zahraničí (především v Německu)

- Nástupní bonus 50 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Jazykové kurzy
- Sick days
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost home office

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423339264