Shade

Agentka.cz Ostrava  Betonář/ka - železobetonář/ka

Betonář/ka - železobetonář/ka

17.05.2018

Společnost HOCHTIEF CZ a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Betonář/ka - železobetonář/ka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel HOCHTIEF CZ a. s.
Adresa pracoviště Ostrava
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 900 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi železobetonář průměrný
Vzdělání Bez vzdělání

Další informace

ZamK
Pracoviště: Moravskoslezský kraj
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese Sokolská třída 2800/99, Ostrava. Volat můžete od 9 do 13 hod. na č. 257 406 019. E-mail: katerina.kopecka@hochtief.cz

Hledáme betonáře/ku - železobetonáře/ku do zavedené solidní firmy.
Požadujeme praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost a pečlivost.

Náplň práce: Pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí; výroba bednění a montáž forem pro lití betonu; cementování otvorů ve zdech nebo výztužích studní; dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, zaměstnanecké akce, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění atp.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 257 406 031,606 750 452
Kateřina Kopecká

ID nabídky:  423368960

Další nabídky práce společnosti HOCHTIEF CZ a. s.