Agentka.cz Vsetín  Vedoucí provozu úseku výroby tepla a elektřiny

Vedoucí provozu úseku výroby tepla a elektřiny

17.05.2018

Společnost Zásobování teplem Vsetín a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí provozu úseku výroby tepla a elektřiny v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel Zásobování teplem Vsetín a.s.
Adresa pracoviště Jiráskova 1326
755 01 Vsetín
GEO: 49.344308, 17.982375
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

VEDOUCÍ PROVOZU ÚSEKU VÝROBY TEPLA A ELEKTŘINY
POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru /energetika výhodou/, ŘP sk.B, uživatelská znalost PC, znalosti informačních systémů SAP, E-SADA a InTouch výhodou, komunikativní schopnosti a schopnost vedení kolektivu, spolehlivost a schopnost týmové práce, časová flexibilita.
NÁPLŇ PRÁCE: plánování, řízení, organizace, realizace a vyhodnocování veškerých prací a činností spojených s výrobou tepelné a elektrické energie
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, možnost odborného růstu, zaměstnanecké benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní pojištění, pružná pracovní doba, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost si meziměsíčně nadpracovat hodiny.
PRVNÍ KONTAKT: paní Magdaléna Buncová, DiS., e-mailem: magdalena.buncova@mvv.cz

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423420672