Moment ...
Shade

Agentka.cz Liberec  Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická - odborný asistent s vědeckou hodností na katedru chemie ( obor biologie)
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická - odborný asistent s vědeckou hodností na katedru chemie ( obor biologie)

17.05.2018

Společnost Technická univerzita v Liberci hledá nové zaměstnance na pozici Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická - odborný asistent s vědeckou hodností na katedru chemie ( obor biologie) v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci
Adresa pracoviště Studentská 1402
460 01 Liberec
GEO: 50.772923, 15.074148
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 22 100 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent průměrný
Vzdělání Doktorské (vědecká výchova)


Další informace

CHARAKTERISTIKA: vzdělávací činnost – vytváření výukových a studijních materiálů pro připravovaný studijní program učitelství přírodopisu pro základ.školy, řešení výzkumných experimentálních nebo teoretických úkolů v obl. biologie nebo didaktiky biologie, sebevzdělávací a publikační aktivity.DOVEDNOSTI:zájem o výuku biologie, o výzkumnou práci v biologii, schopnost týmové práce. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání a vědecká hodnost Ph.D. v biologii nebo didaktice biologie. PRAC. POMĚR: částečný úvaze, do 60% nebo dle dohody, prac.smlouva – doba určitá do 31.8.2019, příp. prodloužení PP a zvýšení úvazku je závislé na získání akreditace programu učitelství přírodopisu pro ZŠ,mzdová třída A3,dle vnitřního mzdového předpisu. NÁSTUP: 1.9.2018 nebo dle dohody.K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, seznam publikovaných odborných prací. Přihlášku doručte do 15.6.2018 emailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou TUL na výše uvedenou adresu. Výběrové řízení je od 15.5.2018 zveřejněno na úřední desce TUL.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  423437824

Další nabídky práce společnosti Technická univerzita v Liberci

Další nabídky práce v lokalitě Liberec »

Zdroj:  Úřad práce