Shade

Agentka.cz Praha  Referent/referentka zápisového oddělení

Referent/referentka zápisového oddělení

17.05.2018

Společnost MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE hledá nové zaměstnance na pozici Referent/referentka zápisového oddělení v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE
Adresa pracoviště Spálená 6
120 00 Praha
GEO: 50.078706, 14.4196893
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 24 120 Kč
Nabízený plat je pro profesi referentka průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Místo výkonu práce: Praha 2, Spálená 2
Přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte e-mailem na adresu ipoduskova@msoud.pha.justice.cz nebo jjachymova@msoud.pha.justice.cz,
Možnost zkráceného úvazdku dle dohody.
Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, výpis z RT, znalost justičních agend a informačních systémů soudů výhodou.
Náplň práce: zápis údajů do inforamčních systémů soudu podle příslušných právních předpisů a rozvrhu práce Městského soudu v Praze.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, masáže, 25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, možnost využití rekreačního zařízení Městského soudu v Praze

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423454976

Další nabídky práce společnosti MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE

Další nabídky práce v lokalitě Praha »