Agentka.cz Skřivany  Střihač/-ka plechu na výrobu kovových dílů

Střihač/-ka plechu na výrobu kovových dílů

17.05.2018

Společnost Aleš Gregor - KOVO-VÝROBA hledá nové zaměstnance na pozici Střihač/-ka plechu na výrobu kovových dílů v lokalitě Skřivany.

Zaměstnavatel Aleš Gregor - KOVO-VÝROBA
Adresa pracoviště Sloupenská 76
503 52 Skřivany
GEO: 50.2648459, 15.5038612
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

STŘIHAČ/-KA PLECHU NA VÝROBU KOVOVÝCH DÍLŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: stříhání plechu na nůžkách
- Požadujeme: vyučení
- Nabízíme: 13. plat, stravování ve firmě - 1/3 hrazená firmou, možnost profesního růstu, mimopracovní aktivity
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky ( v čase od 7:00 do 15:00 hod.), e-mailem nebo osobně po předchozí domluvě, kontaktní osoba: Ing. Popková Blanka, e-mail: a.gregor@volny.cz, tel.: 774 506 416

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 495 493 465
Benešová

ID nabídky:  423484160