Agentka.cz Praha  Strážní (plný úvazek nebo zkrácený úvazek nebo DPP)

Strážní (plný úvazek nebo zkrácený úvazek nebo DPP)

17.05.2018

Společnost SSI Solutions, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strážní (plný úvazek nebo zkrácený úvazek nebo DPP) v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel SSI Solutions, s.r.o.
Adresa pracoviště Limuzská 3135
108 00 Praha
GEO: 50.080074, 14.509105
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 13 500 až 18 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Jiné - Aktivní
Práce s PC

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Limuzská č.p. 3135/12, Strašnice, 108 00 Praha 10
PRVNÍ KONTAKT telefonicky na č.: 775 422 702 nebo e-mailem na adr.: hruskova@ssi.cz , Kontaktní osoba : Jana Hrušková
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Bezpečnostní agentura přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozici STRÁŽNÍ - administrativní budova (plný úvazek nebo zkrácený úvazek nebo DPP)
Náplň práce:
ochrana a střežení objektu (pochůzková činnost)
kontrola vozidel
zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
obsluha technických zabezpečovacích zařízení
nepřetržitý provoz
Požadujeme:
věk od 18 let
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
dobrý fyzický stav (pochůzková činnost)
uživatelskou znalost práce na PC
osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (možné absolvovat u nás)
základy Aj
Nabízíme:
zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
dlouhodobou spolupráci
týdenní zálohy ve výši 2000-3000 Kč
zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný
kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnohé jiné
nástupní bonus 2000 Kč - 5000 Kč
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Týdenní zálohy, zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 775 422 702
Jana Hrušková

ID nabídky:  423485440