Shade

Agentka.cz Liberec  Recepční

Recepční

17.05.2018

Společnost Michaela Staňková hledá nové zaměstnance na pozici Recepční v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Michaela Staňková
Adresa pracoviště Mozartova 759
460 01 Liberec
GEO: 50.7761758, 15.067632
Úvazek turnusové služby
Plat 18 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi recepční průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC

Náplň práce: ubytování hostů, vyřizování e-mailových rezervací, administrativní činnost, kontrola pokojů, péče o prádlo (praní, věšení a mandlování), úklid privátního wellness.
Požadavky: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou, preciznost, samostatnost, práce na PC, čistotnost, flexibilita.
Jedná se pouze o denní směny.
Zaslat životopis e-mailem podmínkou.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  423503616