Shade

Agentka.cz Zámrsk  Asistentka jednatele společnosti

Asistentka jednatele společnosti

17.05.2018

Společnost Brück AM spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistentka jednatele společnosti v lokalitě Zámrsk.

Zaměstnavatel Brück AM spol. s r. o.
Adresa pracoviště  10
565 43 Zámrsk
GEO: 49.9780234, 16.1249529
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistentka průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici Asistentka jednatele společnosti.

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání
- znalost AJ, NJ
- komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, reprezentativní vystupování
- výborná znalost práce na PC (MS Office, Power Point, atd...)

Náplň práce:
- zajištění chodu sekretariátu jednatele společnosti
- správa datové schránky, firemních dokumentů, práce s firemním IS Helios
- komunikace v AJ nebo NJ, překlady korespondence
- další úkoly dle pokynů jednatele společnosti

Nabízíme:
- zajímavé zaměstnání ve strojírenské společnosti
- mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici
- zaměstnanecké benefity
- možnost dalšího vzdělávání

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  423517440