Shade

Agentka.cz Mnichovo Hradiště  Obsluha CNC strojů

Obsluha CNC strojů

05.08.2018

Společnost JaP - Jacina, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha CNC strojů v lokalitě Mnichovo Hradiště.

Zaměstnavatel JaP - Jacina, s.r.o.
Adresa pracoviště Nákladní 1486
295 01 Mnichovo Hradiště
GEO: 50.519025, 14.980244
Úvazek třísměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného člověka se vzděláním technického směru (SOU, SŠ - obor strojní zámečník, mechanik, ...).
Velkou výhodou je praxe na obdobné pozici, orientace ve strojírenských výkresech a znalost seřizování nebo programování CNC strojů.
Podmínkou je však trestní bezúhonnost, technické myšlení a spolehlivost.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání

CO VÁS ČEKÁ?
- obsluha CNC center a NC soustruhu
- řešení problémů frézování a soustružení při realizaci zakázek
- nastavení nástrojů, výměna nástrojů na stroji a seřízení parametrů
- kontrola průběhu obrábění a kvality obrobených dílů
- dohled nad funkčností strojů
- třísměnný provoz
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení

CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- propracovaný plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních týdnech
- moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- zajímavé finanční ohodnocení a možnost osobního růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  423517696