Shade

Agentka.cz Vimperk  Taxátor

Taxátor

17.05.2018

Společnost Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava hledá nové zaměstnance na pozici Taxátor v lokalitě Vimperk.

Zaměstnavatel Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava
Adresa pracoviště 1. máje 260
385 01 Vimperk
GEO: 49.0568675, 13.7827101
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 810 až 28 320 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

VŠ lesnického nebo přírodovědného směru.
Náplň práce: zpracovávání LHP, zajišťování digitální a tištěné mapové a datové podoby LHP. Zpracovávání speciálních šetření týkající se managementu lesních ekosystémů.

Další požadavky na minimální znalosti a dovednosti: Řidičský průkaz skupiny "B", praxe v oboru zjišťování taxačních veličin výhodou, výborné PC znalosti , znalosti v oboru tvorby LHP, znalosti v oblasti problematiky GIS, zkušenosti se statistickým vyhodnocením dat výhodou, dobrá fyzická kondice (práce v terénu), týmová spolupráce a spolehlivost, znalost Aj nebo NJ výhodou, znalost softwaru TAX a LED výhodou.
Uzávěrka přihlášek 10.6.2018, výběrové řízení dne: 15.6.2018. Info na tel: 731530543 - Ing. Červenka.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423528448