Agentka.cz Olomouc  Senior konstruktér automatických kompletačních linek baterií

Senior konstruktér automatických kompletačních linek baterií

28.06.2018

Společnost CAD engineering s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Senior konstruktér automatických kompletačních linek baterií v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel CAD engineering s.r.o.
Adresa pracoviště tř. Svobody 596
779 00 Olomouc
GEO: 49.5939444, 17.2481719
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní

Další informace

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc.
Náplň práce:
- vývoj automatických linek na výrobu baterií pro autom. průmysl
- konstrukční vývoj přípravků, manipulátorů, jednoúčelových a zkušebních strojů pro kompletaci baterií
- tvorba a úprava 2D a 3D konstrukčních návrhů
- zpracování požadavků a změn zákazníka
- kooperace s kolegy v rámci projektového týmu
- podílení se na vzniku nového týmu v lukrativním oboru
Požadavky:
- SŠ / VŠ obor strojírenství
- zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost
- znalost Catia V5 podmínkou
- znalost NX, Inventor výhodou
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
- praxe v konstrukci min. 3 roky
Nabízíme:
- zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
- možnost karierního postupu do vedoucí pozice řízení projektu
- práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
- moderní pracovní prostředí
- účast na zahraničních projektech
- zaměstnanecký systém benefitů (mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a dopravu, finanční bonusy za projekt, jazykové kurzy (AJ/NJ), sick-days,…)
- jednorázový nástupní bonus
- vynikající finanční ohodnocení (Dohodou na osobním pohovoru)
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  423540224