Shade

Agentka.cz  Svářeč na laserové svářečce

Svářeč na laserové svářečce

17.05.2018

Společnost AZ-CZECH s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Svářeč na laserové svářečce v lokalitě .

Zaměstnavatel AZ-CZECH s.r.o.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek třísměnný provoz
Plat 30 000 až 38 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi svářeč nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce: sváření na laserové svářečce
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, dobrý zrak, čtení technických výkresů, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, ochotu pracovat na směny (třísměnný provoz)

Nabízíme: nadprůměrné finanční ohodnocení, širokou škálu firemních benefitů:
stravenky (80 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem), 5 týdnů dovolené, výkonnostní prémie, letní a vánoční bonusy, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy na nová auta (ŠKODA, FORD), odborné zaškolení, zázemí stabilní společnosti, příspěvek za docházku
Nutný e-mailový nebo telefonický (po-pá) kontakt.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 739 685 204
Jana Švejdová

ID nabídky:  423541504