Shade

Agentka.cz Chrudim  Konstruktér/ka, projektant/ka

Konstruktér/ka, projektant/ka

21.05.2018

Společnost DSS - TIS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér/ka, projektant/ka v lokalitě Chrudim.

Zaměstnavatel DSS - TIS s.r.o.
Adresa pracoviště K Májovu 1394
537 01 Chrudim
GEO: 49.9613993, 15.8077092
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce: K Májovu 1394, 537 01 Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Vypracovat resp. Obstarat výrobní a montážní výkresovou dokumentaci strojní části a ocelových konstrukcí, vyhotovit dokumentaci potřebnou pro provedení požadovaných rekonstrukcí, úprav a modernizací. Vyhotovit podklady pro kalkulaci cen a pro objednání potřebných výrobků. Odborně komunikovat s dílnou a montéry realizujícími výrobu a externí montáž zařízení, promítnout změny dohodnuté ve výrobě a na montáži do výkresové dokumentace.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, aktivní znalost SW Autocad a Autodesk inventor, MS Office. Zodpovědnost, aktivní přístup, smysl pro povinnost, samostatnost. ŘP sk. B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: PP na dobu neurčitou, platové ohodnocení dle zkušeností a praxe, zajímavou práci, možnost rozvoje a vzdělání ve strojírenském oboru, mladý přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu, firemní kurzy AJ
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  424172544