Shade

Agentka.cz Brumov-Bylnice  Podlaháři (kromě parketářů)

Podlaháři (kromě parketářů)

31.05.2018

Společnost Podlahářství Vaněk s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Podlaháři (kromě parketářů) v lokalitě Brumov-Bylnice.

Zaměstnavatel Podlahářství Vaněk s.r.o.
Adresa pracoviště Kloboucká 1462
763 31 Brumov-Bylnice
GEO: 49.0681021, 18.0084608
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Náplň práce: pokládání podlah, práce převážně ve Zlínském kraji.
Požadavky: praxe v příbuzném oboru nebo vyučení.

Zájemci se hlásit telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  425927424

Další nabídky práce společnosti Podlahářství Vaněk s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Brumov-Bylnice »