Shade

Agentka.cz Raškovice  Programátoři v labview

Programátoři v labview

29.11.2018

Společnost Saft Ferak a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Programátoři v labview v lokalitě Raškovice.

Zaměstnavatel Saft Ferak a.s.
Adresa pracoviště  247
739 04 Raškovice
GEO: 49.621954, 18.467341
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátoři podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní

Další informace

A11 z:31/5/2018 a:19/11/2018
Hledáme kolegy na nově vytvořenou pozici, kteří budou svými aplikacemi v LabVIEW podporovat oddělení Výroby a technologie a kteří se nebudou bát k vyřešení situace navrhnout vlastní řešení.
Náplň práce:
- vývoj SW řešení pro automatizaci výroby, sběr výrobních dat a jejich vizualizace v Lab View
- spolupráce s technickým týmem na projektech nových výrobních procesů a strojů
- správa a rozvoj firemního Intranetu
- výpomoc a zástup v oblasti rozšiřování a správy sítí, HW a SW.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání, případně SŠ s min. 5 letou praxí
- znalost elektrotechniky
- znalosti a zkušenosti s LabVIEW programováním
- analytické myšlení a aktivní přístup k věci
- schopnost týmové práce a férové jednání
- komunikativní angličtinu.
Nabízíme:
- možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního
- odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, vzdělávání, pololetní a roční odměny, akce pro zaměstnance, lázeňské pobyty)
- nástup možný ihned nebo dle dohody.
Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis v českém jazyce na e-mail viz výše. Těšíme se na Vaši reakci.

již byla obsazena."

ID nabídky:  426444544