Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Strojírenští dělníci (operátoři) ve výrobě automobilových komponenetů

13.06.2018

Pracovní agentura Comac jobs s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Strojírenští dělníci (operátoři) ve výrobě automobilových komponenetů v lokalitě Vsetín.

Agentura Comac jobs s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Jasenice 2088
755 01 Vsetín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.3392474, 18.030513
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 18 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátoři podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI (OPERÁTOŘI) VE VÝROBĚ AUTOMOBILOVÝCH KOMPONENTŮ
Požadujeme: manuální zručnost, zdravotní způsobilost, ochota pracovat ve třísměnném/nepřetržitém provozu
Náplň práce: práce na montážních výrobních linkách, kompletace a montáž jednotlivých dílů
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 16:00 h. na čísle: 774 400 140, e-mailem na: olga.kovarikova@comacjobs.cz nebo osobně po předchozí telefonické domluvě

již byla obsazena."

ID nabídky:  428122880

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/428122880

Otevřít nabídku v samostatném okně