Shade

Agentka.cz Hořice  Řidič/-ka nákladního vozu

Řidič/-ka nákladního vozu

21.06.2018

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka hledá nové zaměstnance na pozici Řidič/-ka nákladního vozu v lokalitě Hořice.

Zaměstnavatel JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Adresa pracoviště Táboritská 1442
508 01 Hořice
GEO: 50.3574844, 15.6292763
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZU
Jedná se o pozici "Řidič/-ka nákladního vozu" pro regionální rozvoz potravin z logistického centra v Hořicích v Podkrkonoší.
Náplň práce: řízení nákladního vozidla pro regionální rozvoz potravin
Požadujeme: profesní průkaz podmínkou, praxe řidiče nákladního vozu podmínkou, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časovou flexibilitu
Plat: 25 000 Kč - 29 000 Kč
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 1 700 Kč/měsíc - dle odpracované doby

V případě zájmu kontaktujte Ing. Miroslava Chudobu buď na telefonním čísle 603 275 320, nebo na e-mailové adrese jednota@jednotanp.com.

již byla obsazena."

ID nabídky:  428170752