Agentka.cz Lichoceves  Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

04.10.2019

Společnost Wet Wipes International s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování v lokalitě Lichoceves.

Zaměstnavatel Wet Wipes International s.r.o.
Adresa pracoviště  56
252 64 Lichoceves
GEO: 50.164681, 14.2835251
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Náplň práce:
" obsluha strojů na etiketování, víčkování, dablování, baleni a zalepováni
" komunikace se skladem a příprava kartonů
" plnění výrobků do kartonu
" odebírání výrobků z výrobní linky
" kompletace výrobků a boxů
" vizuální kontrola kvality výrobků
" výrobní evidence
Požadavky:
" spolehlivost, pečlivost, svědomitost
" rychlost, zručnost
" ochota pracovat ve dvousměnném provozu
" samostatnost, organizační schopnosti
Týden dovolené navíc, dotované ubytování ve firemních zařízeních (pro osoby s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský kraj)

již byla obsazena."

ID nabídky:  429670400