Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Skladový manipulant v zásilkové společnosti

30.06.2018

Pracovní agentura UNIJOB s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Skladový manipulant v zásilkové společnosti v lokalitě Sulejovice.

Agentura UNIJOB s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Kaplířova 50
411 11 Sulejovice
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.5013989, 14.0418661
Úvazek dělené směny
Plat 18 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Sulejovicích, hledáme skladníky na dlouhodobou spolupráci. Práci lze vykonávat rovněž na poloviční úvazek v ranních nebo odpoledních hodinách.

Náplň práce:
o vykládky a nakládky přepravních vozidel
o skenování a třídění zásilek
o manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:
o Po 15-19, Út-Pá 5:30-9:30, 15:30-19:30, So 6-10
o Poloviční úvazek:
-ranní směny: 5:00 - 13:30
-odpolední směny: 13:00 - 21:00

Požadujeme
o spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
o uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
o zpočátku agenturní zaměstnání
o nástupní mzdu 18 000 Kč + příplatky a po zaučení velkorysé osobní ohodnocení
o vyplácení průběžných týdenních záloh
o kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
o po čase možnost přechodu do kmenového stavu
o nástup ihned či po dohodě kdykoli
Nabízíme:
o nástup ihned či po dohodě kdykoli.
Způsob prvního kontaktu:
-telefonicky Po-Pá 8.00 -18.00 hod.
So-Ne 8.00 - 15.00 hod.
-e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  431041024

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/431041024

Otevřít nabídku v samostatném okně