Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Kuchaři kebab + pomocné práce v kuchyni

02.01.2019

Společnost Akhmadkhon Atakhujayev hledá nové zaměstnance na pozici Kuchaři kebab + pomocné práce v kuchyni v lokalitě Kutná Hora.

Zaměstnavatel Akhmadkhon Atakhujayev
Adresa pracoviště Václavské náměstí 251
284 01 Kutná Hora
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.9501402, 15.2657858
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 13 350 až 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Náplň práce: přijímání zboží, příprava a výroba studené kuchyně, práce s grilem, ořez masa z tyče a následný prodej.
Požadujeme: zdravotní průkaz, vyučení v oboru nebo doložená praxe v potravinářství alespoň půl roku.
V případě zájmu pošlete životopis na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Václavské náměstí 251/20, 284 01, Kutná Hora

již byla obsazena."

ID nabídky:  431136256

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/431136256

Otevřít nabídku v samostatném okně