Agentka.cz Hranice  Manažer/ka jakosti a homologací - administrativní pracovník servisu

Manažer/ka jakosti a homologací - administrativní pracovník servisu

31.08.2018

Společnost PARAGAN s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer/ka jakosti a homologací - administrativní pracovník servisu v lokalitě Hranice.

Zaměstnavatel PARAGAN s.r.o.
Adresa pracoviště Lipnická 351
753 61 Hranice
GEO: 49.548579, 17.686363
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Požadujeme:
VŠ - technický nebo ekonomický směr; 5 let praxe v oblasti jakosti nebo homologací; výborná znalost anglického jazyka; Znalost práce na PC; Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
Řízení dokumentace, tvorba předpisové dokumentace; Zajišťování a provádění interních auditů; Školení zaměstnanců firmy v oblasti kvality; Řízení změn a odchylek; Řízení neshodných výrobků a nápravných opatření; Přezkoumávání reklamací zákazníků; Zodpovědnost za integrovaný systém managementu ISO 9001; práce s technickou dokumentací; zajištění kalibrace měřidel a měřících přístrojů; udržování příruček jakosti; budete zajišťovat certifikace, homologace produktu a jeho schválení k uvedení do provozu v souladu s legislativou EU, národní legislativou a legislativou exportních států světa; V rámci servisu zaznamenávání do dané dokumentace záznamů o přijetí vozidla do opravy; Vystavování daňových dokladů, zaznamenávání výdej vozidla z oprav; Vytváření a přiřazování reklamační zakázky k výrobní zakázce; Vykonávání funkci pokladní; Dodržování vnitřních pokynů vydaných pro pokladní a skladové hospodářství; Zajišťování prodeje náhradních dílů; Zajišťování půjčování přívěsů a vedení evidence; Evidence odpracovaných hodin; Realizace a účtování výdejek a příjemek ze skladu servisu; Evidence, uzavírání a vyhodnocení reklamací; Tvorba cenových nabídek, prodej, balení a expedice náhradních dílů, zajištění potřebné dokumentace pro vývoz ND do zahraničí; Objednávání náhradních dílů, evidence skladového hospodářství, schvalování přijatých faktur; Objednávání kancelářských potřeb

Nabízíme:
Stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění + 3 dny zdravotní volno, další zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: izdrazilova@paragan.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  431833344