Agentka.cz České Budějovice  MZDOVÁ ÚČETNÍ - poloviční pracovní úvazek

MZDOVÁ ÚČETNÍ - poloviční pracovní úvazek

14.07.2018

Společnost Biologické centrum AV ČR, v.v.i. hledá nové zaměstnance na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ - poloviční pracovní úvazek v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Adresa pracoviště Branišovská 1160
370 05 České Budějovice
GEO: 48.978513, 14.442185
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: vedení svěřené oblasti mzdového účetnictví, podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd, tvorba výkazů pro statistické účely, komunikace v rámci pracoviště, komunikace s vnějšími institucemi.
Požadujeme: SŠ vzdělání, zkušenosti v oblasti zpracování mezd min. 1 rok, alespoň částečná znalost AJ, znalost práce na PC (MS Office), ochotu k dalšímu sebevzdělávání v daném oboru, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
Nabízíme: poloviční pracovní úvazek, zajímavou práci s možností prohlubování kvalifikace, odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností, nástupní mzda na plný pracovní úvazek 22 000 - 24 000 Kč), zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny, dotované závodní stravování, benefity, ze sociálního fondu, sick days).
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: vendula.aubrechtova@bc.cas.cz nejpozději do 15.8.2018.

již byla obsazena."

ID nabídky:  432746496