Shade

Agentka.cz Modřice  Dělník, dělnice ve výrobě

Dělník, dělnice ve výrobě

11.02.2020

Společnost Vodňanská drůbež, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník, dělnice ve výrobě v lokalitě Modřice.

Zaměstnavatel Vodňanská drůbež, s.r.o.
Adresa pracoviště Chrlická 522
664 42 Modřice
GEO: 49.131635, 16.626465
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 16 380 až 18 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělnice podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

První kontakt osobně (Chrlická 522, Modřice, PO-STod 6:00-11:00), telefonicky (PO-ST od 6:00-14:00 hod.), emailem.

Náplň práce: skládání drůbežích dílů na tácky, balení, etiketování, ranní směna od 6:00-14:00, v pondělí začátek směny ve 4:00, odpolední směna od 14:00-22:00, v pondělí začátek směny ve 12:00.

Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Místo výkonu práce zaměstnance:Chrlická 522, 664 42 Modřice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

již byla obsazena."

ID nabídky:  432769536